WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

Realizacje

  Galeria realizacji - pawilony, wartownie, stróżówki i inne obiekty z płyt warstwowych firmy Mobilbud

Galeria w przygotowaniu... Poniżej przykładowe realizacje.


Inwestycja: CTPark Warsaw North. Portiernia kontenerowa na wjeździe do centrum logistyczno-magazynowego. Obiekt wykorzystywany przez służby kontroli ruchu osobowego i kołowego.


Portiernie kontenerowe - realizacja dla PGE. Projekt na podstawie zmodyfikowanego wariantu SP23 (zobacz wariant SP23). 


Portiernia kontenerowa / wartownia - realizacja dla hotelu Crystal Mountain. Produkcja na zamówienie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. 


Pawilon usługowy (biuro kontenerowe) gotowy do transportu. Realizacja na podstawie zmodyfikowanych wariantów PB1A i PB2 (zobacz pawilony biurowe PB1A i PB2). 


Kontener wartowniczy - realizacja dla firmy Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. Zmodyfikowany wariant stróżówki SP42 (zobacz wariant SP42). 


Portiernia kontenerowa z elewacją z kasetonów stalowych. Realizacja dla firmy Yetico. Obiekt powstał w oparciu o powiększony wariant stróżówki SP18 (zobacz wariant SP18). 


Pawilon handlowy 8 x 3 m. Realizacja dla miasta Piaseczno. Produkcja oparta o wariant PH25 (zobacz pawilon handlowy PH25).


Pawilon biurowy pełniący funkcję biura sprzedaży. Realizacja na potrzeby projektu deweloperskiego Grupy TOM. Baza produkcyjno-projektowa - wariant PB 11 z dopasowaniami do potrzeb zamawiającego (zobacz PB11).


Portiernia gotowa do posadowienia w miejscu docelowym. Realizacja dla firmy Trasko Invest. Projekt oparty na zmodyfikowanych wariantach stróżówek SP18 i SP20 (zobacz SP18 i SP20).   


Pawilon wartowniczy z płyty warstwowej z zewnętrzną okładziną w kolorze RAL 7016. Narożniki obiektu i attyka wykonana z kasetonów stalowych. Realizacja na potrzeby centrum dystrybucyjnego firmy Coca-Cola. Zmodyfikowany wariant PB 11 (zobacz).


Portiernia w wersji rozmiarowej 2,5 x 4 m. Obiekt po dostawie przygotowany do posadowienia i przyłączenia do sieci elektrycznej. Wrocław. Realizacja dla firmy STRABAG (wariant SP1).  


Biuro kontenerowe przeznaczone do obsługi klientów myjni. Realizacja oparta o zmodyfikowany wariant pawilonu PH25 (zobacz pawilon PH25). 


Pawilony bazarowe (boksy targowe) gotowe do montażu na targowisku w Zakopanem. Mogą być ustawiane w układzie zabudowy szeregowej (ściana do ściany). Realizacja oparta o wariant BT1 (zobacz więcej).


Mała stróżówka z wysuniętym dachem. Realizacja dla firmy Cermont. Wariant stróżówki - MS2 (zobacz szczegóły). 


Duża portiernia kontenerowa przy centrum dystrybucyjnym. Obiekt dostosowany do dwustronnej obsługi ciężarowego ruchu kołowego. Realizacja dla firmy Harden Construction (zmodyfikowany wariant SP43 - zobacz).    


Kompleks transportowy Hegelmann Hub Poland. Realizacja dla Generalnego Wykonawcy inwestycji - firmy STRABAG. Portiernia kontenerowa i zaplecze socjalno-sanitarne.


Pawilon biurowy przeznaczony na biuro sprzedaży mieszkań. Realizacja dla firmy RONSON DEVELOPMENT. Projekt obiektu oparty o zmodyfikowany wariant biura kontenerowego PB10A (zobacz pawilon PB10A).


Budowa pomieszczenia technicznego przeznaczonego na maszynownię na hali produkcyjnej. Realizacja na podstawie projektu własnego i wytycznych zleceniodawcy IBP GROUP.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl