WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony biurowe - dowolny rozmiar  Biura kontenerowe na wymiar 

Prezentowane w sklepie internetowym Mobilbud pawilony biurowe stanowią wizualizacje podstawowych wariantów produkcyjnych. Jako doświadczony producent obiektów z płyt warstwowych możemy podjąć się realizacji w ramach indywidualnego zlecenia biura kontenerowego, pawilonu, stróżówki czy wartowni o dowolnym kształcie i rozkładzie pomieszczeń, a także żądanej aranżacji stolarki okiennej i drzwiowej. Zrobimy każdy obiekt, który można wykonać w technologii płyt warstwowych.

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na pawilony biurowe! Produkujemy na zamówienie biura kontenerowe z płyt warstwowych niezależnie od sklepu online.

Dowolny pawilon biurowy wg wymagań

Dowolny pawilon biurowy wg projektu lub pomysłu

Dowolny pawilon biurowy wg projektu lub pomysłu
Dowolny pawilon biurowy wg projektu lub pomysłu

Dowolne biuro kontenerowe z płyty warstwowej, które wykonamy wg określonych wymagań. Wyślij zapytanie!

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 43 990,00 zł (netto: 35 764,23 zł )
szt.

  Pawilon biurowy - produkcja na zamówienie  Kontener biurowy na wymiar

W oparciu o indywidualne zlecenie możemy wyprodukować dowolny pawilon biurowy ściśle z określonymi parametrami technicznymi. Możemy wykonać kontener biurowy w każdym żądanym rozmiarze - co do centymetra. Wystarczy zadzwonić do nas lub przesłać zapytanie ofertowe. Dostosowujemy do technologii płyt warstwowych dowolny projekt, przygotowujemy kosztorysy i przedrealizacyjne wizualizacje. Działamy na terenie całej Polski i Europy. Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Nie znalazłeś w ofercie sklepu online interesującego cię obiektu? Nie ma problemu! Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie zupełnie nowy pawilon biurowy lub kontener usługowy. Zadzwoń lub wyślij zapytanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl