WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

Dokumentacja techniczna

  Dokumentacja techniczna • Dokumentacja powykonawcza

Obiekty z płyt warstwowych oferowane przez Mobilbud spełniają wymagania jakościowe i formalne, które stawia się wyrobom dopuszczonym do obrotu i stosowania w budownictwie.

W razie potrzeby udostępniamy na etapie przedprodukcyjnym lub w ramach obsługi posprzedażowej karty materiałowe, deklaracje właściwości użytkowych, instrukcje obsługi/DTR, atesty, aprobaty i inne podobne dokumenty dla wszystkich materiałów i urządzeń podlegających wbudowaniu lub instalacji w danym obiekcie z płyt warstwowych, który stanowi przedmiot zamówienia.

  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wzór ww. zestawu dokumentów!

Dokumentacja techniczna - jeśli nie ma formalnych przeciwskazań - jest udostępniana w wersji elektronicznej poprzez pocztę elektroniczną lub w wirtualnej chmurze (przestrzeń dyskowa Google Drive). 

Należy jednocześnie pamiętać, że - zgodnie z Ogólnymi warunkami sprzedaży firmy Mobilbud Sp. z o.o. - pełna dokumentacja powykonawcza w wersji elektronicznej oraz w formie drukowanej z kompletem opieczętowań i podpisów uprawnionego kierownika robót i projektanta – jeśli strony nie ustalą inaczej - nie jest uwzględniana w cenie zamawianego obiektu i wymaga osobnego zamówienia za dopłatą stanowiącą zwrot kosztów.Jeśli Inwestor/Zamawiający wymaga wykonania określonych dodatkowych usług czy ekspertyz/badań – powinny one być konkretnie wykazane na etapie przedrealizacyjnym, a następnie zawarte w umowie. Dotyczy to m.in. takich elementów jak:

  • papierowa wersja dokumentacji powykonawczej - wydruk, sortowanie i pieczętowanie kilku kompletów dokumentacji technicznej (tysiące stron!),
  • powykonawczy schemat instalacji elektrycznej oraz pomiary instalacji z rozdzielnicą, 
  • pomiary oświetlenia,
  • pomiary systemu wentylacji,
  • powykonawczy schemat instalacji sanitarnej podpisany przez projektanta/osobę uprawnioną w myśl Prawa budowlanego,
  • projekt powykonawczy (rysunki techniczne, rzuty elewacji, dachu, podłogi podpisane przez projektanta/osobę uprawnioną w myśl Prawa budowlanego),
  • projekt powykonawczy konstrukcji nośnej podpisany przez projektanta/osobę uprawnioną w myśl Prawa budowlanego.

Istnieje możliwość zamówienia pełnej dokumentacji powykonawczej. Powinna ona być przedmiotem osobnego zlecenia.

  Zachęcamy do kontaktu 

W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości związanych z dokumentacją techniczną prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi przedstawicielami. Można też odwiedzić nas bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do konsultacji.

                             


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl