WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

Jak kupować

  Jak kupować stróżówki i pawilony z płyt warstwowych

W ofercie sklepu internetowego firmy Mobilbud Sp. z o.o. dostępne są budynki z płyt warstwowych, do których zaliczają się przede wszystkim obiekty, które można zaklasyfikować do trzech głównych grup funkcjonalnych. Pierwszą z nich stanowią kontenery związane z szeroko rozumianą ochroną i kontrolą dostępu do danego terenu – i tu można wyróżnić m.in. stróżówki, budki wartownicze, duże wartownie i portiernie kontenerowe. W skład drugiej grupy wchodzą różne pawilony usługowe: pawilony biurowe, pawilony handlowe, pawilony gastronomiczne, boksy targowe. Trzecia grupa to budynki o charakterze socjalnym, tj. kontenery szatniowe, kontenery sanitarne i palarnie kontenerowe.

Mimo tego że obiekty z płyt warstwowych nie są typowymi produktami e-commerce, to bez problemu mogą być kupowane w ramach transakcji „koszykowych”. Dotyczy to wszystkich obiektów kontenerowych, które są dostępne w sklepie internetowym Mobilbud – i które z punktu widzenia klienta nie wymagają późniejszych zmian produkcyjnych. 

W przypadku, gdy określona stróżówka lub pawilon handlowy z oferty nie spełnia wszystkich  oczekiwań, np. ma nieodpowiedni rozmiar bądź potrzebne byłyby zmiany w zakresie stolarki okiennej lub drzwiowej – to wówczas najlepiej skontaktować się z działem handlowym firmy, by uzyskać indywidualną ofertę cenowo-terminową uwzględniającą wymagane modyfikacje.Zawsze istnieje możliwość wprowadzenia zmian w zakresie układu okien i drzwi, ich wielkości, rodzaju i liczby. Można zamawiać obiekty z innym kolorem ścian zewnętrznych, obróbek blacharskich (szeroki wybór kolorów z palety RAL) oraz z różnymi elementami wykończeniowymi elewacji (np. kasetony blaszane, lamele PCV lub drewniane). W każdym obiekcie - jeśli tylko pozwalają na to jego gabaryty - można zamontować węzeł sanitarny (WC, kabina prysznicowa, umywalka z podgrzewaczem wody), a także klimatyzację, grzejniki elektryczne, rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie lub manualnie.

Pamiętaj! Zamawiając wybrany ze standardowej oferty pawilon handlowy, stróżówkę, biuro kontenerowe bądź dowolny kontener z płyty warstwowej w ramach indywidualnego zamówienia produkcyjnego, zawsze kupujesz nowy obiekt, który zostanie wyprodukowany specjalnie dla Ciebie!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub o bezpośrednią wizytę w siedzibie naszej firmy.

                             


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl