WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

Współpraca

  Współpraca

Chętnie rozważymy każdą propozycję współpracy ukierunkowaną na rozwój i nowe możliwości biznesowe. Szczególnie jesteśmy zainteresowani optymalizacją materiałową, kosztową, jakościową i terminową dostępnych w naszej ofercie pawilonów, stróżówek, kontenerów i innych obiektów z płyt warstwowych.

  Obszary współpracy

Zapraszamy do współpracy producentów i dostawców płyt warstwowych oraz innych materiałów wsadowych, wykorzystywanych w produkcji obiektów kontenerowych.

Dodatkowo ze względu na dynamiczny rozwój i dużą ilość zleceń chętnie nawiążemy współpracę z solidnymi i doświadczonymi firmami produkcyjno-montażowymi z terenu całej Polski, które działają w branży budownictwa modułowego w technologii płyt warstwowych i są gotowe na współpracą na zasadzie podwykonawstwa.

Poszukujemy również przedstawicieli biznesowych na rynki zagraniczne, którzy byliby zainteresowani rozwojem sprzedaży i pozyskiwaniem klientów końcowych na podległym sobie obszarze.  Potencjał

Jesteśmy przekonani, że partnerska współpraca przyniesie każdej ze stron wymierne korzyści, zwłaszcza w postaci zwiększonych obrotów, a w ogólnej perspektywie rynkowej przyczyni się do upowszechnienia budownictwa w technologii płyt warstwowych i pozwoli na tworzenie lepszych jakościowo i estetycznie obiektów, które będą w optymalny sposób zaspokajać wymagania najbardziej nawet wymagających klientów.

  Zachęcamy do kontaktu

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o kontakt z działem handlowym naszej firmy. Jesteśmy pewni, że uda nam się wypracować model współpracy, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron.

                             


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl