WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony gastronomiczne  Nowoczesne pawilony usługowe • Kioski gastronomiczne

Pawilony gastronomiczne stanowią specyficzną odmianę pawilonów handlowych. Umożliwiają prowadzenie działalności sprzedażowej w zakresie szeroko rozumianej gastronomii. Pawilony i kioski gastronomiczne posiadają odpowiednią strukturę do komfortowej obsługi kupujących w postaci szerokiego okna podawczego. Doskonale sprawdzą się jako punkty sprzedaży np. gofrów, lodów, hot-dogów czy kebabów. Pawilony i kioski gastronomiczne można łatwo posadowić nawet na małej działce w sąsiedztwie ciasnej zabudowy. Dostępne w ofercie Mobilbud pawilony gastronomiczne i kioski handlowe cechują się atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Zakup pawilonu gastronomicznego z płyt warstwowych umożliwia szybkie rozpoczęcie działalności bez konieczności przeprowadzania długotrwałego i drogiego procesu inwestycyjnego. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na pawilony gastronomiczne! Produkujemy na zamówienie kioski gastronomiczne i pawilony handlowe z płyt warstwowych niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Pawilony gastronomiczne

Pawilon gastronomiczny 3 x 5 m | Wariant PG 1 Pawilon gastronomiczny 3 x 5 m | Wariant PG 1
Producent: Mobilbud
Cena: 39 360,00 zł (netto: 32 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

  Pawilon gastronomiczny  Nowoczesny pawilon usługowy • Kiosk gastronomiczny

Pawilon gastronomiczny z płyty warstwowej to doskonałe rozwiązanie dla firm prowadzących działalność handlową o charakterze sezonowym. Produkujemy pawilony usługowe w wersji "pod klucz", które są gotowe do użytkowania zaraz po dostawie. Każdy pawilon gastronomiczny można na etapie produkcji wyposażyć we wzmocnioną instalację elektryczną, zaplecze socjalne z szafką i zlewozmywakiem, a także w rolety zewnętrzne czy klimatyzację. W zależności od potrzeb kiosk gastronomiczny może mieć tylko otwór okienny zamykany za pomocą rolet lub specjalne okna podawcze rozsuwane na boki w części środkowej. Zamawiane pawilony gastronomiczne i kioski sprzedażowe dostarczamy na terenie całej Polski. 

Pamiętaj! Wszystkie pawilony gastronomiczne i kontenery handlowe z płyt warstwowych z oferty sklepu on-line możemy dostosować do indywidualnych wymagań: rozmiar, układ okien i drzwi, rodzaj płyt warstwowych, elewacja, wyposażenie, dedykowana instalacja elektryczna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl