WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

Dostawa

  Dostawa i rozładunek – pawilony, wartownie, portiernie kontenerowe, stróżówki

Obiekty z płyt warstwowych dostępne w ofercie sklepu internetowego Mobilbud nie są typowymi produktami  e-commerce. Trudno je zakwalifikować w sensie logistycznym do tej samej grupy, co książki, kosmetyki czy ubrania… Mimo to bez problemu mogą być kupowane w ramach transakcji „koszykowych”. Każda stróżówka, pawilon handlowy, kontener biurowy czy wartownia – jeśli tylko z perspektywy klienta spełnia wszystkie wymagania - może być przedmiotem zakupu na warunkach określonych w Regulaminie sklepu. 

  Dostawa  

Dostawy zamówień sklepowych i produkcyjnych realizowana są na terenie Polski i Europy. Zawsze odbywają się zgodnie z preferencjami klientów w ramach uzgodnionych warunków. Zależy nam, aby cena transportu nie prowadziła do znacznego podrażania kosztów inwestycji. Dlatego zawsze dokładamy starań, aby koszt transportu i rozładunku był jak najniższy.

Należy mieć świadomość, że wielkość i waga naszych produktów wyłącza je z możliwości korzystania ze standardowej obsługi kurierskiej. Tym samym dostawa stróżówek, kontenerów i pawilonów odbywa się wyłącznie w oparciu o własny transport firmy Mobilbud lub o usługi zewnętrznych firm transportowych i dźwigowych.

Z tego względu wycena dostaw uwzględniających rozładunek w miejscu docelowym z użyciem urządzeń dźwigowych ma charakter indywidualny i jest przeprowadzana w oparciu o takie kryteria jak odległość od miejsca produkcji oraz  wielkość danego obiektu.

Dbamy, by przy doborze zewnętrznych firm transportowych zamówione obiekty przewożone były przez doświadczonych przewoźników i by docierały w nienaruszonym stanie bez uszkodzeń transportowych.

  Rozładunek

Standardowo koszt transportu danego obiektu nie uwzględnia jego rozładunku. Zawsze jednak taki rozładunek możemy zaproponować jako opcję. Jeśli Klient może zapewnić rozładunek w miejscu docelowym we własnym zakresie (np. za pomocą urządzeń dźwigowych dostępnych na placu budowy lub własnego wózka widłowego) to o takim fakcie warto wcześniej nas poinformować, byśmy mogli przygotować transportowany obiekt odpowiednio do sposobu rozładunku. 

  Odbiór własny

Zawsze istnieje możliwość odbioru zamówionego obiektu własnym transportem z miejsca produkcji. W takim wypadku firma Mobilbud odpowiada za załadunek, a rozładunek przeprowadzany jest już we własnym zakresie przez Klienta. Odbiór własny i załadunek nie są obciążane dodatkowymi kosztami.  Formy dostaw 

Dostępne formy dostaw w sklepie internetowym Mobilbud z uwzględnieniem rozładunku na docelowym terenie posadowienia lub w tymczasowym miejscu )

  • dedykowany transport właściciela sklepu Mobilbud,
  • zewnętrzna firma transportowa – dostawa realizowana na zlecenie Mobilbud poprzez zewnętrzną firmę transportową,
  • odbiór własny - możliwość odbioru zamówionego towaru we własnym zakresie z miejsca wskazanego przez przedstawicieli firmy Mobilbud. 

  Zachęcamy do kontaktu

W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości związanych z warunkami dostaw zamówionych lub planowanych do zamówienia towarów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi doradcami. Można też odwiedzić nas bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Zachęcamy do konsultacji.

                             


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl