WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony wystawowe  Pawilony ekspozycyjne Showrooms

Produkowane z płyt warstwowych pawilony wystawowe pozwalają tworzyć atrakcyjną przestrzeń ekspozycyjną do prezentacji dowolnego asortymentu. Mogą to być pojedyncze duże przedmioty (np. samochody) lub grupy mniejszych (np. zestawy maszyn, meble, elementy wyposażenia wnętrz, armatura, odzież). Pawilony wystawowe mogą mieć charakter zamknięty, gdzie dany obiekt ogląda się z zewnątrz lub otwarty, gdzie obok obserwacji zewnętrznej istnieje możliwość wejścia do środka. Pawilony wystawowe, czyli pawilony typu "showroom" ze względu na fakt, że wykorzystywane są przede wszystkim jako elementy systemu promocyjnego odznaczają się podwyższoną estetyką wykonania. Zazwyczaj wyposażone są w duże przeszklenia w formie stałych lub rozwierno-uchylnych witryn pełniących jednocześnie funkcje ścian bocznych. Wszystkie pawilony ekspozycyjne można zakupić w formie leasingu lub na kredyt. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na pawilony wystawowe! Produkujemy na zamówienie kontenery ekspozycyjne i pawilony "showroom" z płyty warstwowej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Pawilony wystawowe | Showrooms

Pawilon wystawowy (showroom) 3 x 6 m | Wariant PW 1 Pawilon wystawowy (showroom) 3 x 6 m | Wariant PW 1
Producent: Mobilbud
Cena: 65 767,00 zł (netto: 53 469,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Pawilon wystawowy (showroom) 3 x 6 m | Wariant PW 1A Pawilon wystawowy (showroom) 3 x 6 m | Wariant PW 1A
Producent: Mobilbud
Cena: 65 767,00 zł (netto: 53 469,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Pawilon wystawowy (showroom) 3 x 6 m | Wariant PW 2 Pawilon wystawowy (showroom) 3 x 6 m | Wariant PW 2
Producent: Mobilbud
Cena: 55 767,00 zł (netto: 45 339,02 zł )
szt.
zobacz więcej

  Pawilon wystawowy  Pawilon ekspozycyjny Showroom producent

Pawilon wystawowy to praktyczny i tani sposób na organizację niebanalnej przestrzeni prezentacyjnej, w której łatwo przedstawić walory danego obiektu. Zwłaszcza przy projektach cyklicznych lub tymczasowych pawilon ekspozycyjny to doskonałe rozwiązanie. Dzięki przeszkleniom i odpowiednio rozplanowanemu oświetleniu obiekty w pawilonach wystawowych mogą być prezentowane przez 24 godziny na dobę. Jako doświadczony producent obiektów z płyt warstwowych - w razie potrzeby - możemy  każdy pawilon wystawowy typu "showroom" na etapie planowania produkcji tak zaprojektować, by mógł w sobie łączyć przestrzeń ekspozycyjną z częścią handlową lub socjalną. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski i Europy. Każdy showroom jest wykonywany w wersji wykończenia "pod klucz".

Pamiętaj! Wszystkie pawilony wystawowe i kontenery ekspozycyjne z płyt warstwowych z oferty sklepu on-line możemy na etapie projektowania i produkcji dostosować do indywidualnych wymagań: rozmiar, układ okien i drzwi, rodzaj płyt warstwowych, elewacja, wyposażenie, dedykowana instalacja elektryczna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl