WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

O firmie

Spółka Mobilbud bazuje na wieloletnim doświadczeniu handlowo-produkcyjnym, które sięga 2011 r. Nasza specjalizacja to produkcja na zamówienie oraz sprzedaż małych i średnich budynków modułowych wykonywanych z płyt warstwowych z dowolnym rodzajem wypełnienia (styropian, poliuretan, wełna mineralna).

  CO I DLA KOGO

Produkujemy m.in. portiernie kontenerowe, wartownie, stróżówki, pawilony handlowe i pawilony biurowe, kontenery mieszkalne, budki wartownicze dla ochrony, garaże, palarnie, budynki techniczno-magazynowe oraz wszelkiego rodzaju obiekty o dowolnym przeznaczeniu użytkowym. Budujemy wszystko, na co pozwala technologia płyt warstwowych. Dostosowujemy do tej technologii projekty pierwotnie przygotowane z myślą o innym materiale konstrukcyjnym.  

Obsługujemy duże inwestycje (biura kontenerowe, multifunkcyjne portiernie i wartownie, kontenery sanitarne), ale i lokalne projekty publiczne (szatniowe kontenery z płyt warstwowych, boksy targowe, palarnie) oraz zamówienia z sektora MSP (budki dla ochrony, kioski handlowe, pawilony usługowe i kontenery gastronomiczne) oraz zlecenia od osób prywatnych (letniskowe pawilony z płyty obornickiej, garaże, kontenery mieszkalne). Na liście naszych klientów znajduje się wiele prestiżowych firm i instytucji.

  DOŚWIADCZENIE

Od lat współpracujemy z generalnymi wykonawcami dużych inwestycji, gdzie realizujemy zadania z zakresu wykonawstwa obiektów z płyt warstwowych. Konsultujemy na etapie przedrealizacyjnym przyjęte rozwiązania materiałowe i te związane z przygotowaniem gruntu oraz wyprowadzeniem mediów. Dobieramy też właściwe materiały do wbudowania w obiektach odpowiednio do klasy odporności pożarowej. 

Przy realizacjach obiektów przeznaczonych do stałego przebywania ludzi, dbamy na każdym etapie produkcji, aby dostarczane obiekty odpowiadały warunkom technicznym dla budynków określonym w Prawie budowlanym. Do każdego wyprodukowanego obiektu z płyt warstwowych przygotowujemy dokumentację powykonawczą. 

  ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski i Europy. Dostarczamy gotowe budynki modułowe z płyty warstwowej w wersji pod klucz bądź – przy większych obiektach, których gabaryty nie pozwalają na uzasadniony ekonomicznie transport drogami publicznymi – oferujemy montaż na miejscu. Każda dostawa obiektu może być rozszerzona o jego rozładunek, co jest szczególnie ważne przy stosunkowo dużych rozmiarach tego rodzaju produktów. 

  INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego zapytania ofertowego podchodzimy w sposób indywidualny. Analizujemy uzyskane informacje w odniesieniu do możliwości produkcyjnych, doradzamy i sugerujemy optymalne rozwiązania funkcjonalne i kosztowe.

Nasze oferty handlowe przygotowywane są w sposób rzetelny i nie zawierają niekorzystnych dla klientów niedopowiedzeń, które mogłyby zakłamywać ostateczną cenę danego pawilonu czy stróżówki i mieć wpływ na ich końcową użytkową funkcjonalność.

  GWARANCJA JAKOŚCI

Dużą wagę przywiązujemy do jakości wbudowywanych materiałów, estetyki oraz terminowego wykonywania zamówień. Na każdym etapie realizacji informujemy o postępach prac.

Wszystkie oferowane przez nas budynki modułowe są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. Wykonujemy je z należytą starannością, zgodnie z wiedzą techniczną, sztuką budowlaną oraz doświadczeniem produkcyjnym - tak, aby mogły być bezpiecznie użytkowane odpowiednio do swojego przeznaczenia.

  PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE

Niezależnie od standardowej oferty zawsze istnieje możliwość wykonania obiektu w wymaganym precyzyjnym rozmiarze z nietypowym układem okien i drzwi czy ścianek działowych, a także ze specjalnie dobranym wyposażeniem (m.in. WC, łazienka, klimatyzacja, rolety zewnętrzne, wzmocniona instalacja elektryczna) czy ozdobną elewacją.

  DORADZTWO i KONTAKT

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jesteśmy otwarci na kontakt i profesjonalne konsultacje techniczno-projektowe. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Chcemy, aby każdy wyprodukowany przez nas obiekt, każdy pawilon handlowy i kontener biurowy, każda stróżówka i wartownia w pełni spełniały oczekiwania i mogły być bez problemu użytkowane przez długie lata.

Zachęcamy do kontaktu!


  Dane rejestrowe spółki | Numery kont bankowych


 

Mobilbud Sp. z o.o.

ul. Gdańska 14AB

70-661 Szczecin

NIP: 9552561770

REGON: 521070891

KRS: 0000950104

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum

XIII Wydział Gospodarczy

Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

Numery kont bankowych - Alior Bank S.A.

PLN 46 2490 0005 0000 4530 7623 9411 

EUR 78 2490 0005 0000 4600 7546 9484

SWIFT: ALBPPLPW

 

Kontakt:

e-mail: biuro@mobilbud.pl

tel.  +48 698 629 690; +48 793 403 823 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl