WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony biurowe  Biura kontenerowe z płyt warstwowych 

Pawilony biurowe z płyt warstwowych znajdujące się w tej kategorii produktowej to nowoczesne budynki modułowe dostępne w podstawowych wariantach rozmiarowych: 3 x 4 m, 3 x 5 m, 3 x 6 m (rozmiar liczony po obrysie podłogi). Dodatkowo oferujemy sześcio- i ośmiokątne biura kontenerowe, których nietypowa bryła przyciąga uwagę i buduje pozytywny wizerunek. Pawilony tego typu odznaczają się atrakcyjnym wyglądem i bardzo dobrymi właściwościami aranżacyjnymi. Produkujemy również na zamówienie kontenery biurowe w dowolnym rozmiarze według indywidualnych preferencji. Pawilony biurowe wykorzystywane są przede wszystkim jako przestrzeń robocza związana z działalnością usługową i szeroko rozumianą obsługą klienta, a także jako zaplecze użytkowo-socjalne dla służb serwisowych czy kadry menadżerskiej budów.

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o indywidualną ofertę na pawilony biurowe z płyty obornickiej! Działamy na terenie całej Polski. 

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


  Pawilon biurowy  Kontener biurowy • Biuro kontenerowe

Firma Mobilbud dostarcza pawilony biurowe na terenie całej Polski i Europy w wersji wykończenia "pod klucz". Każdy kontener biurowy może być wyposażony w osobne pomieszczenie sanitarne z WC, umywalką i podgrzewaczem wody. Pawilony z płyty warstwowej to obiekty całoroczne. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i nowoczesną estetyką.   

Pamiętaj! Każdy kontener biurowy z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie rozmiaru, układu okien i drzwi, rodzaju płyt warstwowych, elewacji, wyposażenia dodatkowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl