WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

Wizualizacje

  Wizualizacje 3D - pawilony handlowe, stróżówki, biura kontenerowe - dowolne obiekty z płyt warstwowych

Firma Mobilbud wprowadziła do oferty usługę wizualizacji 3D produkowanych przez siebie obiektów z płyt warstwowych. Mogą to być wizualizacje małych obiektów (np. stróżówka, budka wartownicza czy portiernia kontenerowa), jak i dużych pawilonów usługowych (np. pawilon handlowy, biuro kontenerowe, kiosk gastronomiczny, kontener sanitarny z WC, szatnia kontenerowa).

Każdy obiekt realizowany w technologii płyt warstwowych, stanowiący przedmiot standardowej oferty sklepu online bądź indywidualnego cyklu projektowo-handlowego może być zwizualizowany w ramach niniejszej usługi.

Wizualizacje 3D pawilonów, wartowni, stróżówek to doskonały sposób weryfikacji przyjętych założeń estetycznych, technologicznych i aranżacyjnych. Dobrze przygotowana wizualizacja 3D  pozwoli rozproszyć wątpliwości, co do możliwości stylistycznego dopasowania danego obiektu do konkretnego otoczenia. Może też ustrzec przed nieuświadomionymi wcześniej błędami, np. w odniesieniu do bryły obiektu, zestawienia kolorów czy układu okien i drzwi.

Firma Mobilbud proponuje trzy ustandaryzowane rodzaje wizualizacji 3D obiektów z płyt warstwowych:

  • wizualizacja podstawowa, na którą składają się 3 rzuty przedstawiające  wygląd zewnętrzny danego obiektu, gdzie widoczne są wszystkie ściany z odwzorowanym układem okien i drzwi, kolorystyką, szczegółami elewacji;
  • wizualizacja z osadzeniem – ta wersja zawiera 3 rzuty zewnętrzne obiektu, a także rzut obiektu wkomponowanego w konkretną docelową przestrzeń, w której dany obiekt ma zostać osadzony (zamontowany). Warunkiem przygotowania tego typu wizualizacji jest dostarczenie przez osobę zamawiającą odpowiednich zdjęć terenu wykonanych zgodnie z wymaganiami działu graficznego Mobilbud;
  • wizualizacja z wnętrzem – wersja wizualizacji zawierająca rzuty zewnętrzne obiektu rozbudowana o dodatkowe rzuty układu wnętrza (rzuty obiektu z góry).

Jako doświadczony producent pawilonów handlowych, portierni kontenerowych i stróżówek możemy podjąć się realizacji dowolnego obiektu z płyt warstwowych, który będzie ściśle odpowiadać wymaganiom zleceniodawcy. Do każdego takiego projektu możemy przygotować profesjonalną wizualizację 3D.

Porozmawiaj z nami o swoich pomysłach! Wyślij do nas projekt swojego obiektu. Nie masz projektu? To żaden problem. Nam wystarczy zwykły opis lub nawet prosty zeskanowany odręczny rysunek ilustrujący Twoją wizję pawilonu czy stróżówki. Resztą zajmiemy się już my! Czekamy na Twój kontakt! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl