WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony sanitarne  Kontenery WC • Kontenery sanitarne • Toalety kontenerowe

Pawilony sanitarne produkowane z płyt warstwowych to wysokiej jakości obiekty, które w zależności od potrzeb można wyposażyć w kabiny WC, pisuary, umywalki, a nawet pomieszczenia z brodzikiem i prysznicem. Kontenery WC to niezwykle praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba utworzenia tymczasowego zaplecza sanitarnego, np. na budowie lub jako punkt sezonowej obsługi ruchu turystycznego. Pawilony sanitarne do właściwego funkcjonowania potrzebują przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Firma Mobilbud obsługuje pojedyncze zamówienia detaliczne jak i złożone projekty w ramach dużych inwestycji. Działamy na terenie całej Polski.

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na pawilony sanitarne i toalety kontenerowe. Produkujemy na zamówienie kontenery WC z płyty warstwowej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Pawilony sanitarne | Kontenery WC


  Pawilon sanitarny  Kontener WC • Kontener sanitarny producent • Toaleta kontenerowa

Kontener WC pozwala na szybkie stworzenie zaplecza sanitarnego w miejscu pozbawionym tego typu infrastruktury. Pawilon sanitarny może być zamontowany na stałe lub tylko na określony czas. Jako doświadczony producent kontenerów sanitarnych podejmujemy się realizacji obiektów o każdym stopniu skomplikowania. Realizując zamówienia na kontenery WC, dbamy o zobowiązania terminowe i jakościowe. Wszystkie toalety kontenerowe produkowane są w wersji "pod klucz", tzn. dostarczane są do klientów jako gotowe do użycia obiekty z pełnym wyposażeniem, które po ustawieniu w miejscu docelowym należy tylko przyłączyć do sieci elektrycznej oraz sieci wodno-kanalizacyjnej. Każdy kontener sanitarny można nabyć w formie leasingu lub na kredyt.

Pamiętaj! Wszystkie pawilony sanitarne i kontenery WC z oferty sklepu internetowego Mobilbud możemy dostosować do indywidualnych wymagań: rozmiar, układ okien i drzwi, rodzaj płyt warstwowych, elewacja, wyposażenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl