WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Producent obiektów z płyt warstwowych  Produkcja według projektu lub pomysłu   

Bazując na wieloletnim doświadczeniu produkcyjnym, możemy zrealizować dowolny obiekt z płyty warstwowej, który będzie odpowiadać indywidualnym preferencjom. Pawilon handlowy, biuro kontenerowe, stróżówka, kiosk, kontener WC, szatnia kontenerowa, garaż, obiekt techniczny, showroom - to dla nas żaden problem. Wykonamy każdy rodzaj obiektu, który da się wyprodukować w technologii płyt warstwowych. Wystarczy zadzwonić do nas lub przesłać zapytanie ofertowe.

Dostosowujemy do technologii płyt warstwowych gotowe projekty, konkretyzujemy wizje i pomysły, przygotowujemy kosztorysy i przedprodukcyjne wizualizacje. Każdy obiekt można nabyć w formie leasingu lub na kredyt. Większe obiekty, których nie można dostarczyć normatywnym transportem, montujemy na miejscu u zamawiającego z przygotowanych wcześniej modułów. Mniejsze wykonujemy w swoim zakładzie produkcyjnym i dostarczamy bezpośrednio do klienta w wersji wykończenia "pod klucz". Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski i Europy. Postaw na wysoką jakość i doświadczenie! 

Wyślij do nas projekt swojego obiektu. Nie masz projektu? To żaden problem. Nam wystarczy zwykły opis lub nawet prosty zeskanowany odręczny rysunek ilustrujący Twoją wizję. Resztą zajmiemy się już my! Skontaktuj się z nami!

Dowolny obiekt wg TWOJEGO pomysłu


  Dowolny obiekt z płyty warstwowej - produkcja na zamówienie  Producent pawilonów i stróżówek

Niezależnie od standardowej oferty sklepu internetowego, jako doświadczony producent obiektów z płyt warstwowych, realizujemy na indywidualne zlecenie dowolne pawilony, kontenery czy wartownie zgodnie z przekazanymi parametrami technicznymi. Możemy wyprodukować obiekt w każdym żądanym rozmiarze - co do centymetra. Na etapie produkcji każdą portiernię czy wartownię możemy dostosować do wymagań w zakresie aranżacji wnętrza, rodzaju i układu okien oraz drzwi, rodzaju płyt warstwowych, materiałów wykończeniowych, elewacji, wyposażenia dodatkowego. Wykorzystując technologię płyt warstwowych produkujemy garaże oraz budynki użytkowe i techniczne jak maszynownie, magazynki, narzędziownie, palarnie, a nawet altany działkowe. Postaw na wysoką jakość i doświadczenie. Porozmawiaj z nami o swoich pomysłach!

Nie znalazłeś w ofercie sklepu internetowego interesującego cię obiektu? Nie ma problemu! Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie zupełnie nowy pawilon handlowy, kontener wartowniczy czy stróżówkę. Zadzwoń lub wyślij zapytanie! Czekamy na Twój kontakt!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl