WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony biurowe 3 x 6 m  Biura kontenerowe

Pawilony biurowe 6 x 3 m to jedne z najczęściej zamawianych obiektów tego rodzaju. Charakteryzują się świetnym stosunkiem wielkości przestrzeni użytkowej do ceny i komfortu. Biura kontenerowe tego typu mogą być wyposażone w węzeł sanitarny oraz klimatyzację z funkcją grzania. Powstają na bazie zabezpieczonej przed korozją konstrukcji stalowej, która jest obudowywana wysokogatunkową płytą warstwową. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o ofertę na biura kontenerowe i pawilony usługowe z płyty obornickiej! Produkujemy pawilony biurowe zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Obsługujemy teren całej Polski.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


  Pawilon biurowy 3 x 6 m  Biuro kontenerowe producent

Wszystkie pawilony biurowe wyprodukowane przez Mobilbud objęte są gwarancją producenta. Niezależnie od standardowej oferty sklepu online, produkujemy biura kontenerowe według szczegółowych preferencji klientów, którym możemy zaproponować konkurencyjne warunki współpracy. Dzięki doświadczeniu i szerokiej skali prowadzonych działań z sukcesem obsługujemy teren całego kraju. Każdy nasz pawilon biurowy to obiekt całoroczny o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Może być ustawiony na niewielkim nawet fragmencie utwardzonego i wypoziomowanego gruntu lub na zestawie bloczków fundamentowych. 

Pamiętaj! Każdy pawilon biurowy z oferty sklepu online można na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl