WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Palarnie z płyt warstwowych  Kabiny dla palaczy  Palarnie kontenerowe 

Płyty warstwowe jako uniwersalny materiał budowlany mogą być z powodzeniem wykorzystywane do produkcji zewnętrznych i wewnętrznych kabin dla palaczy. Palarnie z płyt warstwowych odznaczają się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi. Zapewniają osobom palącym komfortowe warunki, jednocześnie zabezpieczając osoby niepalące. Kabiny dla palaczy można ustawiać w specjalnie wyznaczonych strefach, zarówno na zewnątrz budynków, jak i w budynkach, gdzie są odpowiednio przygotowane miejsca o charakterze socjalnym z dostępem do systemu wentylacyjnego. Kabiny dla palaczy mogą być z powodzeniem użytkowane przez wiele lat. W zależności od potrzeb palarnie z płyt warstwowych możemy wyprodukować w dowolnym rozmiarze, z dopasowanym do wymagań układem okien i drzwi.    

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na kabinę dla palaczy z płyt warstwowych! Produkujemy na indywidualne zamówienie palarnie i obiekty techniczne z płyty obornickiej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Palarnie kontenerowe, kabiny dla palaczy


  Palarnia z płyt warstwowych  Producent palarni i kabin dla palaczy

Jako producent palarni z płyty obornickiej możemy na etapie projektowania danego obiektu dostosować go do wymagań zamawiającego. Każda palarnia posiada kompletną instalację elektryczną i oświetlenie, a także wydajny system wentylacji. Palarnie z płyt warstwowych montujemy na terenie całej Polski.

Pamiętaj! Jesteśmy doświadczonym producentem obiektów z płyt warstwowych. Każdą palarnię możemy dostosować do warunków lokalizacyjnych i środowiskowych. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl