WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Boksy targowe  Boksy handlowy Kontenery targowe producent

Boksy targowe produkowane w technologii płyt warstwowych stanowią specjalny rodzaj pawilonów handlowych, których budowa jest dostosowana do charakteru miejsca docelowego posadowienia. Chodzi tu przede wszystkim o takie lokalizacje jak targowiska miejskie, ryneczki, bazary z produktami spożywczymi i giełdy warzywno-owocowe. Boksy targowe pozwalają na wygodne prowadzenie działalności sprzedażowej dowolnego rodzaju produktów. Mogą być ustawiane jako pojedyncze kontenery wolnostojące lub jako elementy zabudowy szeregowej. Targowe boksy handlowe są w pełni funkcjonalnymi obiektami całorocznymi, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym wyglądem i przede wszystkim funkcjonalnym układem. Podobnie jak pawilony handlowe i inne obiekty z płyt warstwowych - boksy targowe pozwalają szybko rozpocząć działalność handlową przy stosunkowo małych nakładach inwestycyjnych. Bez problemu można je nabyć w formie leasingu lub kredytu. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na boksy targowe! Produkujemy na zamówienie kontenery targowe i pawilony handlowe z płyty obornickiej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Boksy targowe | Pawilony bazarowe

Boks targowy 3 x 4 m | Wariant BT1 Boks targowy 3 x 4 m | Wariant BT1
Producent: Mobilbud
Cena: 27 047,70 zł (netto: 21 990,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Boks targowy 3 x 4 m | Wariant BT2 Boks targowy 3 x 4 m | Wariant BT2
Producent: Mobilbud
Cena: 22 990,00 zł (netto: 18 691,06 zł )
Boks targowy 3 x 4 m | Wariant BT3 Boks targowy 3 x 4 m | Wariant BT3
Producent: Mobilbud
Cena: 28 277,70 zł (netto: 22 990,00 zł )
szt.
zobacz więcej

  Boks targowy  Boks handlowy • Boks bazarowy • Kontener targowy producent

Kontenery targowe produkujemy w wersji wykończenia "pod klucz". Zamówiony boks handlowy jako wyposażenie bazaru czy targowiska jest gotowy do użycia zaraz po dostawie. Jako producent kontenerów targowych z wieloletnim doświadczeniem stosujemy tylko sprawdzone materiały, które odznaczają się wysoką jakością i które pozwalają na wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Każdy boks targowy z płyty warstwowej, który znajduje się w ofercie firmy Mobilbud to obiekt całoroczny o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Z powodzeniem może być użytkowany przez cały rok niezależnie od sezonu i warunków pogodowych. Wszystkie boksy targowe i pawilony bazarowe mogą być zakupione w oparciu o leasing lub kredyt. Realizujemy zamówienia na obiekty pojedyncze oraz na całe serie boksów np. do zabudowy określonego targowiska. Działamy na terenie całej Polski i Europy. 

Pamiętaj! Wszystkie boksy targowe i kontenery bazarowe z płyt warstwowych z oferty sklepu on-line możemy na etapie projektowania i produkcji dostosować do indywidualnych wymagań: rozmiar, układ okien i drzwi, rodzaj płyt warstwowych, elewacja, wyposażenie, dedykowana instalacja elektryczna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl