WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Garaże z płyt warstwowych  Produkcja garaży z płyt warstwowych

Jedną z możliwości wykorzystania płyt warstwowych jest zastosowanie ich do budowy garaży. Garaże z płyt warstwowych odznaczają się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Stanowią niezwykle atrakcyjną alternatywę jakościową i estetyczną w stosunku do popularnych na polskim rynku garaży blaszanych. Są trwałe i mogą być z powodzeniem użytkowane przez długie lata. Zarówno kolorystyką zewnętrzną, materiałem wykończenia elewacji, ale i kształtem bryły garaże z płyt warstwowych można harmonijnie wpasować w dane otoczenie. Garaże z płyt warstwowych montowane są na miejscu u klienta z wcześniej przygotowanych modułów. Obsługujemy pojedyncze zamówienia detaliczne, jak i złożone projekty w ramach dużych inwestycji - np. kompleksy garażowe przy osiedlach. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na garaże z płyt warstwowych! Produkujemy na indywidualne  zamówienie garaże i obiekty techniczne z płyty obornickiej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Garaże z płyt warstwowych


  Garaż z płyty warstwowej  Garaż z płyty obornickiej producent

Jako producent garaży z płyty obornickiej możemy na etapie projektowania danego obiektu dostosować go do wymagań zamawiającego. Każdy garaż z płyty warstwowej posiada kompletną instalację elektryczną i oświetlenie. W każdym - oprócz głównej bramy wjazdowej, stanowiącej wyposażenie standardowe - można zamontować okna czy dodatkowe drzwi wejściowe. Do właściwego posadowienia garażu wymagane jest wcześniejsze przygotowanie wypoziomowanego podłoża, np. w postaci wylewki betonowej lub kostki chodnikowej. Garaże z płyt warstwowych montujemy na terenie całej Polski.

Pamiętaj! Wszystkie garaże z płyty warstwowej z oferty sklepu internetowego Mobilbud możemy dostosować do indywidualnych wymagań: rozmiar, układ okien i drzwi, rodzaj płyt warstwowych, elewacja, wyposażenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl