WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony biurowe 3 x 4 m  Biura kontenerowe 

Pawilony biurowe o rozmiarze 3 x 4 m to stosunkowe małe obiekty, które mogą stanowić optymalną przestrzeń roboczą dla jednej osoby. Odznaczają się wysoką jakością zastosowanych materiałów i ciekawymi rozwiązaniami elewacyjnymi. Biura kontenerowe tego typu dostarczane są na terenie całej Polski. Można je użytkować właściwie od razu po rozładunku i przyłączeniu do sieci elektrycznej.

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o ofertę na małe pawilony biurowe z płyt warstwowych! Produkujemy pawilony biurowe zgodnie z przekazanymi wytycznymi.  

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


  Pawilon biurowy 3 x 4 m  Kontener biurowy z płyt warstwowych 

Każdy pawilon biurowy z oferty Mobilbud to obiekt całoroczny o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych. W razie potrzeby można go na etapie produkcji wyposażyć w węzeł sanitarny. Każdy posiada profesjonalną instalację elektryczną dostosowaną do do wielkości i przeznaczenia kontenera.   

Pamiętaj! Działamy na terenie całej Polski. Każdy pawilon biurowy z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie rozmiaru, układu okien i drzwi, rodzaju płyt warstwowych, elewacji, wyposażenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl