WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Kontenery mieszkalne  Pawilony mieszkalne z płyty warstwowej

Szerokie możliwości stosowania płyt warstwowych w połączeniu z ich licznymi zaletami sprawiają, że technologia ta jest coraz częściej wykorzystywana do produkcji małych budynków mieszkalnych. Kontenery mieszkalne używane są przede wszystkim w charakterze domków letniskowych, ale także jako budynki zastępcze, które z różnych powodów muszą pełnić funkcje mieszkaniowe w miejscach, gdzie brakuje tradycyjnej infrastruktury mieszkaniowej. Pawilony mieszkalne to wysokiej jakości obiekty całoroczne o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych, które można na etapie planowania i produkcji dostosować do wymagań zamawiającego. Trudno tu o standardowe rozwiązania. Kontenery mieszkalne to obiekty produkowane na konkretne zamówienie w wersji wykończenia "pod klucz".   

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na pawilony mieszkalne! Produkujemy na indywidualne  zamówienie kontenery mieszkaniowe z płyty obornickiej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Kontenery mieszkalne


  Kontener mieszkalny  Pawilon mieszkalny producent 

Każdy kontener mieszkalny można na etapie produkcji bez problemu podzielić na mniejsze pomieszczenia o różnym przeznaczeniu. Pawilony mieszkalne mogą być wyposażone w WC, łazienkę, aneks kuchenny, część użytkowo-składową. O wszystkim decydują indywidualne preferencje, także w zakresie wykończenia wnętrz oraz elewacji. W razie potrzeby pawilony mieszkalne można zakupić w formie leasingu lub na kredyt. Obiekty odpowiednie do transportu - dowozimy w wersji wykończenia "pod klucz" w konkretną lokalizację. Większe pawilony, których nie można dostarczyć normatywnym transportem, montujemy na miejscu u zamawiającego z przygotowanych wcześniej modułów. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski i Europy.

Pamiętaj! Wszystkie kontenery mieszkaniowe z oferty sklepu internetowego Mobilbud możemy dostosować do indywidualnych wymagań: rozmiar, układ okien i drzwi, rodzaj płyt warstwowych, elewacja, wyposażenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl