WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Kontenery szatniowe  Pawilony szatniowe • Szatnie kontenerowe

Szatnie kontenerowe to wysokiej jakości obiekty produkowane z płyt warstwowych. Możliwości ich zastosowania są bardzo szerokie. Montuje się je np. w sąsiedztwie obiektów sportowych pozbawionych stałej infrastruktury wspomagającej - przy gminnych boiskach piłkarskich, miejskich ośrodkach sportowych czy przy kompleksach rekreacyjnych. Kontenery szatniowe są jednak przede wszystkim wykorzystywane na budowach oraz we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjno-usługowych jako zaplecza socjalne dla pracowników. Pawilony szatniowe mogą być wyposażone w osobne pomieszczenia sanitarne z WC, umywalką czy kabiną prysznicową. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na szatnie kontenerowe! Produkujemy na indywidualne  zamówienie kontenery szatniowe z płyty obornickiej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Szatnie kontenerowe | Kontenery szatniowe

Szatnia kontenerowa 3 x 6 m | Wariant SK 1 Szatnia kontenerowa 3 x 6 m | Wariant SK 1
Producent: Mobilbud
Cena: 42 927,00 zł (netto: 34 900,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

  Szatnia kontenerowa  Pawilon szatniowy • Kontener szatniowy

Szatnia kontenerowa to obiekt, którego wnętrze można na etapie planowania i produkcji w dowolny sposób aranżować. W zależności od potrzeb może to być przestrzeń otwarta lub podzielona ściankami działowymi na części (właściwa szatnia, pomieszczenie sanitarne, magazynek). Każdy kontener szatniowy z oferty sklepu Mobilbud to nowy obiekt, który jest produkowany w odpowiedzi na zlecenie klienta. Wszystkie produkowane przez nas szatnie kontenerowe cechują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale wykończeniowe. Większe obiekty montujemy na miejscu u klienta, mniejsze dostarczamy własnym transportem. Obsługujemy teren całej Polski.

Pamiętaj! Każdy kontener szatniowy z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie rozmiaru, układu okien i drzwi, rodzaju płyt warstwowych, elewacji, wyposażenia dodatkowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl