WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Stróżówki 3 x 4 m  Nowoczesne stróżówki z płyt warstwowych

Nowoczesne stróżówki 3 x 4 m produkowane przez Mobilbud mogą być wykonywane - w zależności od zapotrzebowania i technicznych wymagań - z płyt warstwowych z rdzeniem ze styropianu, z pianki poliuretanowej bądź z wełny mineralnej. Stróżówki posiadają w ramach standardowego wyposażenia wysokiej jakości instalację elektryczną, oświetlenie, gniazda wtykowe 230 V oraz skrzynką bezpiecznikową. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na stróżówki i portiernie wartownicze! Prowadzimy bezpośrednią produkcję kontenerów i wartowni z płyt obornickich niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


  Stróżówka 3 x 4 m  Portiernia kontenerowa

Zamówienia na stróżówki i portiernie kontenerowe realizujemy na terenie całego kraju. Technologia płyt warstwowych, którą stosujemy pozwala na szybką produkcję stróżówek i portierni kontenerowych o nowoczesnej estetyce w dowolnym rozmiarze i układzie aranżacyjnym. Zewnętrzna okładzina płyt warstwowych może mieć dowolny kolor z palety RAL. W praktyce najczęściej stosowane są trzy główne grupy kolorystyczne płyt - srebrne, ciemnoszare i białe. Każda portiernia kontenerowa umożliwia pracę w komfortowych warunkach przez 24 godziny na dobę niezależnie od pory roku. 

Pamiętaj! Wszystkie stróżówki, pawilony i portiernie kontenerowe z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie rozmiaru, układu okien i drzwi, rodzaju płyt warstwowych, elewacji, wyposażenia dodatkowego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl