WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Pawilony biurowe 6- i 8-kątne  Nowoczesne kontenery biurowe 

Pawilony biurowe i pawilony usługowe o podstawie prostokąta lub kwadratu należą do najczęściej realizowanych projektów budynków modułowych. Wynika to w dużej mierze z tradycyjnego podejścia do przestrzeni użytkowej oraz podaży tego typu wzorców. Mobilbud, chcąc osłabić dominację powyżej wymienionych tendencji, zdecydował się na wprowadzenie do oferty pawilonów o podstawie sześciokąta i ośmiokąta. Te nowoczesne kontenery biurowe z płyt warstwowych przyciągają uwagę nietypową bryłą i budują pozytywny wizerunek danej przestrzeni oraz użytkownika. Sześcio- i ośmiokątne pawilony biurowe wyróżniają się nowatorskim wyglądem i bardzo dobrymi właściwościami aranżacyjnymi. Pawilony biurowe tego typu mogą być produkowane ściśle według oczekiwań klientów. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o indywidualną ofertę na ośmiokątne pawilony biurowe z płyty obornickiej! Działamy na terenie całej Polski. 

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Pawilony 6- i 8-kątne

  • nowość

  Pawilon biurowy  Biuro kontenerowe producent

Pawilon biurowy o podstawie sześciokąta lub ośmiokąta to obiekt całoroczny. Cechuje się taki samymi właściwościami termoizolacyjnymi jak każdy inny kontener biurowy. Zapewnia komfortowe warunki pracy niezależnie od pory roku i charakteru prowadzonej działalności. Nowoczesny pawilon biurowy tego typu doskonale sprawdzi się jako biuro sprzedaży lub biuro obsługi klienta. To świetny wybór przy inwestycjach, gdzie ważne jest podkreślenia wyjątkowego charakteru danej przestrzeni. 

Pamiętaj! Każdy pawilon biurowy z oferty sklepu online można na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl