WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Portiernie i wartownie - dowolny rozmiar  Portiernie kontenerowe na wymiar 

Mobilbud jako producent obiektów z płyt warstwowych - niezależnie od sklepu internetowego i standardowej oferty, w której zawarte są dokładnie scharakteryzowane portiernie i stróżówki - na indywidualne zamówienie wykonuje dowolne kontenery i wartownie zgodnie z zadanymi parametrami technicznymi. Możemy wyprodukować obiekt w każdym żądanym rozmiarze - co do centymetra. Na etapie produkcji każdą portiernię czy wartownię możemy dostosować do wymagań w zakresie aranżacji wnętrza, rodzaju i układu okien oraz drzwi, rodzaju płyt warstwowych, elewacji, wyposażenia dodatkowego. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na portiernie i wartownie! Produkujemy na zamówienie kontenery wartownicze i pawilony z płyt warstwowych niezależnie od sklepu online.

Portiernie | Wartownie - dowolny rozmiar wg wymagań


  Portiernia kontenerowa - produkcja na zamówienie  Wartownia wg projektu

Portiernia kontenerowa to ważny element wyposażenia kompleksów nieruchomości i ważna składowa systemu zarządzania dostępem do danego obiektu zarówno jeżeli chodzi o ruch osobowy, jak i samochodowo-towarowy. Często warunki lokalizacyjne, w których docelowo mają być posadowione wartownie, niosą z sobą specyficzne wymagania związane np. z kształtem i rozmiarem obiektu, kolorem elewacji czy układem okien lub drzwi. Nie stanowi to problemu - jako producent stróżówek i kontenerów biurowych wykonujemy obiekty ściśle odpowiadające specyficznym wymaganiom. 

Pamiętaj! Wszystkie wartownie, kontenery biurowe i portiernie kontenerowe z oferty sklepu online możemy bez problemu dostosować do Twoich wymagań. Możemy też zaprojektować specjalnie dla Ciebie zupełnie nowy obiekt. Zadzwoń lub wyślij zapytanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl