WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Stróżówki 3 x 6 m  Portiernie kontenerowe 

Stróżówki 3 x 6 m z płyty warstwowej to stosunkowo duże obiekty o charakterze socjalno-biurowym, które montuje się przede wszystkim w miejscach, gdzie wymagany jest stały dozór i rejestracja ruchu osobowego i kołowego. Portiernie kontenerowe tego typu nadają się do stosowania przy większej obsadzie personelu. W zależności od aranżacji wnętrza - mogą w nich pracować nawet 3 osoby. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na stróżówki kontenerowe i portiernie wartownicze! Prowadzimy bezpośrednią produkcję kontenerów i pawilonów z płyt warstwowych niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


  Stróżówka 3 x 6 m  Portiernia kontenerowa

Stróżówka 3 x 6 m to duży komfortowy obiekt, w którym bez problemu można wygospodarować przestrzeń do obsługi klienta, aneks kuchenny czy pomieszczenie sanitarne. Wnętrze każdej większej portierni kontenerowej można podzielić ściankami działowymi w celu uzyskania osobnych pomieszczeń biurowych, magazynowych czy technicznych. 

Pamiętaj! Wszystkie stróżówki, kontenery biurowe i portiernie wartownicze z oferty sklepu online możemy bez problemu dostosować do Twoich wymagań. Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl