WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Stróżówki 2,5 x 3,5 m  Całoroczne stróżówki z płyt warstwowych

Stróżówki 2,5 x 3,5 m mogą być wyposażone w małe pomieszczenie sanitarne z WC, umywalką i podgrzewaczem wody. Jako niewielkie obiekty budowlane charakteryzują się niskimi wymaganiami lokalizacyjnymi. Stróżówka do właściwego ustawienia potrzebuje tylko niewielkiego kawałka utwardzonego i wypoziomowanego gruntu. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na stróżówki dla ochrony! Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż stróżówek i wartowni z płyt warstwowych niezależnie od sklepu internetowego.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Stróżówki 2,5 m x 3,5 m


  Stróżówka 2,5 x 3,5 m  Stróżówka kontenerowa

Produkowane przez nas stróżówki odznaczają się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji stosujemy materiały z odpowiednimi certyfikatami i dopuszczeniami. Nasze obiekty dostarczamy do klientów na terenie całej Polski i Europy. Każda stróżówka to kompletnie wyposażony obiekt, który jest gotowy do użytkowania po przyłączeniu do sieci elektrycznej.   

Produkcja stróżówek z płyt obornickich na indywidualne zamówienie to nasza specjalność. Każda stróżówka kontenerowa, budka parkingowa czy pawilon usługowy z płyty warstwowej mogą być dostosowane do preferencji zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl