WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Kontenery magazynowe  Obiekty techniczne Sterownie

Obok typowych budynków o charakterze socjalnym, Mobilbud wykonuje również w technologii płyt warstwowych dowolne obiekty techniczne, takie jak kontenery magazynowe, sterownie, pomiarownie czy maszynownie. Są to wysokiej jakości kontenery o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Mogą być montowane z powodzeniem w pomieszczeniach, halach, magazynach, parkingach podziemnych, piwnicach, jak i na zewnątrz budynków w żądanej lokalizacji. 

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na kontenery magazynowe! Produkujemy na indywidualne zamówienie kontenery techniczne z płyty obornickiej niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Kontenery magazynowe | Pomieszczenia techniczne

Kontener magazynowy 2,5 x 4 m | Wariant KT 2 Kontener magazynowy 2,5 x 4 m | Wariant KT 2
Producent: Mobilbud
Cena: 22 630,00 zł (netto: 18 398,37 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kontener magazynowy 3 x 5 m | Wariant KT 8 Kontener magazynowy 3 x 5 m | Wariant KT 8
Producent: Mobilbud
Cena: 27 707,00 zł (netto: 22 526,02 zł )
szt.
zobacz więcej

  Kontener magazynowy  Pomieszczenie maszynowe • Sterownia

Każdy kontener techniczny to obiekt całoroczny, który dzięki zastosowanym materiałom oferuje bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Większe kontenery techniczne, których nie można dostarczyć normatywnym transportem, montujemy na miejscu u zamawiającego z przygotowanych wcześniej modułów. Mniejsze wykonujemy w swoim zakładzie produkcyjnym i dostarczamy bezpośrednio do klienta.  

Pamiętaj! Każdy kontener magazynowy z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie rozmiaru, układu drzwi, rodzaju płyt warstwowych, instalacji elektrycznej, elewacji, wyposażenia dodatkowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl