WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Kontenery morskie  Kontenery magazynowe morskie • Kontenery morskie używane i nowe

Kontenery morskie w ustandaryzowanych rozmiarach - kontenery 10-stopowe, 20-stopowe, 40-stopowe i 45-stopowe w wersji DV (standard), HC (podwyższone - "High Cube") i DD (podwójne drzwi - "Double Door") - za sprawą prostej, ale bardzo wytrzymałej konstrukcji (stal kortenowska), która jednocześnie jest stosunkowo tania, stanowią podstawę wymiany towarowej w skali globalnej. Powszechnie wykorzystuje się je w transporcie morskim i drogowym. Doskonale chronią przewożone ładunki niezależnie od środków transportu i warunków zewnętrznych. Dzięki tym zaletom, kontenery morskie cieszą się też ogromną popularnością jako tymczasowe obiekty magazynowe, które pozwalają bezpiecznie składować towary. Wariantów wykorzystania kontenerów morskich przy założeniu ich modyfikacji jest niezmiernie dużo. Mogą obok funkcji magazynowych być adaptowane do zabudowy o charakterze biurowym, technicznym, gastronomicznym czy mieszkalnym.

Posiadamy w ofercie nowe kontenery morskie ("one way") oraz kontenery morskie używane oraz używane kontenery po renowacji. Wszystkie są dostępne w formie zakupu oraz wynajmu. Istnieje możliwość dostosowania kontenerów do indywidualnych oczekiwań (m.in. ocieplenie, obudowa ścian, pokrycia podłogowe, zabudowy techniczne i użytkowe, kolorystyka ścian zewnętrznych i wewnętrznych).     

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na kontenery morskie w wersji standardowej lub zmodyfikowanej! 

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Kontenery morskie (magazynowe, transportowe) - nowe i używane


  Kontener morski  Kontenery morskie ISO Kontenery morskie 20' Kontenery morskie 40 '

Każdy kontener morski może zostać dostosowany do indywidualnych preferencji zamawiającego, jeśli nie powoduje to ingerencji w konstrukcję nośną. Istnieje możliwość łączenia poszczególnych kontenerów w zestawy w układzie poziomym i pionowym. Dzięki standaryzacji rozmiarowej, mobilności, prostej budowie i wysokiej funkcjonalności kontenery morskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Bardzo ważna jest też ich ponadprzeciętna trwałość. Trzon konstrukcyjny kontenera morskiego stanowi zewnętrzna rama z zimnogiętych profili stalowych, której naroża wyposażone są w uchwyty udźwigowe, umożliwiające łatwe przenoszenie kontenera oraz jego załadunek.

Pamiętaj! Każdy kontener morski z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie układu okien i drzwi oraz wyposażenia dodatkowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl