WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Wizualizacje obiektów z płyt warstwowych  Wizualizacje 3D pawilonów i stróżówek   

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, realizujemy zamówienia na wizualizacje 3D obiektów z płyt warstwowych stanowiących przedmiot ofert cenowo-terminowych firmy Mobilbud. Wizualizacje 3D to najlepszy sposób konkretyzacji śmiałych koncepcji aranżacyjnych i pomysłów na nietypową bryłę obiektu czy ozdobną elewację. Jeśli nie jest się pewnym danego rozwiązania, lepiej zamówić wizualizację. Wizualizacja to dobre rozwiązanie zwłaszcza jeśli dany obiekt ma stanowić element większego projektu inwestycyjnego, gdy należy go w miarę możliwości harmonijnie wkomponować w konkretną przestrzeń i dopasować do rygorów kolorystycznych i stylistycznych otoczenia.  

Oferujemy trzy rodzaje wizualizacji 3D dowolnych obiektów realizowanych w technologii płyt warstwowych:

  • wizualizacja budynku z zewnątrz - 3 rzuty ukazujące wygląd zewnętrzny wszystkich ścian z odwzorowanym układem okien i drzwi, szczegółami elewacji;
  • wizualizacja obiektu z zewnątrz + wkomponowanie obiektu w konkretną docelową przestrzeń, w której dany obiekt ma zostać posadowiony (tu warunkiem wykonania wizualizacji jest dostarczenie przez klienta odpowiednich zdjęć wykonanych zgodnie z wymaganiami naszego działu graficznego);
  • wizualizacja obiektu z zewnątrz + wizualizacja układu wnętrza (rzut z góry). 

Do każdego indywidualnego zapytania ofertowego na obiekt z płyt warstwowych spoza standardowej oferty sklepu internetowego firmy Mobilbud możemy przygotować profesjonalną wizualizację 3D. Porozmawiaj z nami o swoich pomysłach! Czekamy na Twój kontakt!

Wizualizacje 3D - pawilony, stróżówki


  Wizualizacje 3D - budynki z płyt warstwowych  Wizualizacje 3D - pawilony handlowe, biura kontenerowe   

Często zamawiając obiekt z płyt warstwowych, który ma być wyprodukowany w oparciu o indywidualne pomysły i niestandardowe parametry techniczne (np. kolorystyka, wykończenie elewacji, rozmieszczenie stolarki okiennej i drzwiowej), nie jest się pewnym efektu końcowego. W podjęciu decyzji, co do zastosowania konkretnego rozwiązania może pomóc realistyczna wizualizacja 3D danego obiektu. Standardowo wizualizacja zawiera 3 rzuty obiektu z zewnątrz. Rodzaj budynku stanowiącego przedmiot wizualizacji nie ma tu znaczenia - może to być zarówno mała budka wartownicza czy stróżówka, jak i duży pawilon handlowy, biuro kontenerowe czy szatnia kontenerowa.

Jako doświadczony producent pawilonów, portierni kontenerowych i stróżówek możemy podjąć się realizacji dowolnego obiektu z płyt warstwowych, który będzie odpowiadać indywidualnym preferencjom. Do każdego takiego projektu możemy przygotować profesjonalną wizualizację 3D.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl