WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Kontenery budowlane  Kontenery socjalne • Kontenery budowlane z zewnętrzną ramą stalową 

Kontenery budowlane to tymczasowe obiekty o charakterze socjalno-użytkowym, które nie są trwale związane z gruntem. Powszechnie wykorzystuje się je jako biura budów, jako pomieszczenia socjalne, sanitarne oraz magazynowe. Dzięki mobilności, prostej budowie i wysokiej funkcjonalności kontenery budowlane cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w branży budowlanej, gdzie od lat są właściwie niezastąpione. Kontenery budowlane odznaczają się ponadprzeciętną trwałością. Cechuje je również duża łatwość rewitalizacji. Trzon konstrukcyjny kontenera budowlanego stanowi zewnętrzna rama z zimnogiętych profili stalowych, której naroża wyposażone są w uchwyty udźwigowe, umożliwiające bezpieczne przenoszenie kontenera oraz jego łatwy załadunek i rozładunek.

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o dedykowaną ofertę na przenośne kontenery budowlane z zewnętrzną ramą stalową! 

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Kontenery budowlane (socjalne i biurowe)


  Kontener budowlany  Kontener budowlany "miękki"

Każdy kontener budowlany o charakterze socjalnym w zależności od potrzeb może być podzielony na mniejsze jednostki użytkowe oraz posiadać osobne pomieszczenia sanitarne z WC i umywalką. Kontenery budowlane doskonale sprawdzają się na budowach jako zaplecza socjalne dla pracowników, jako tymczasowe biura dla kadry kierowniczej oraz jako wartownie dla służb ochrony. Wszystkie kontenery budowlane "miękkie" (kontenery z ramą, którą wypełniają płyty ścienne zamiast blachy stalowej jaka występuje w kontenerach morskich) dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną. Istnieje możliwość łączenia pojedynczych modułów kontenerowych w większe zestawy w układzie poziomym i pionowym (piętrowanie). Kontenery budowlane dostarczamy własnym transportem. Obsługujemy teren całej Polski.

Pamiętaj! Każdy kontener budowlany z oferty sklepu online możemy na etapie produkcji dostosować do indywidualnych wymagań w zakresie układu okien i drzwi oraz wyposażenia dodatkowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl