WITAJ! DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ NASZYM CENOM I TERMINOM. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

 

  Stróżówki 3 x 5 m  Portiernie z płyt warstwowych

Stróżówki w rozmiarze 3 x 5 m należą do jednych z większych obiektów w tej kategorii produktowej. Bez problemu można w nich utworzyć pomieszczenie sanitarne, mały magazynek lub zaplecze kuchenne. Każda stróżówka z naszej oferty to w pełni funkcjonalny obiekt całoroczny. Montowane są np. jako wartownie przy wjazdach na parkingi, tereny przemysłowe czy do kompleksów logistyczno-magazynowych.

Wyślij zapytanie ofertowe! Zapytaj o indywidualną ofertę na stróżówki i kontenery wartownicze! Prowadzimy bezpośrednią produkcję kontenerów i portierni z płyt warstwowych niezależnie od sklepu online.

Mobilbud - zapytaj o ofertę

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


  Stróżówka 3 x 5 m  Portiernia kontenerowa  Wartownia

Spółka Mobilbud produkuje całoroczne stróżówki, portiernie dla ochrony oraz wartownie kontenerowe. To obiekty najwyższej jakości w wersji "pod klucz", które są wykonywane zgodnie z prawidłami sztuki budowlanej. Portiernia kontenerowa lub wartownia gwarantuje komfortowe warunki pracy przez długie lata. 

Pamiętaj! Wszystkie wartownie, stróżówki i portiernie kontenerowe z oferty sklepu online możemy bez problemu dostosować do Twoich wymagań. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl